omegabielsko1@gmail.com
500 127 500
Menu
Zamknij

O nas

Witam serdecznie i zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą kursów prawa jazdy kategorii B.
Jeżeli są państwo zdecydowani proszę o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza zgloszeniowego wyrazić chęć uczestnictwa w kursie,
my zorganizujemy resztę. Istnieje możliwość przeprowadzenia badan lekarskich u nas w dniu rozpoczęcia kursu w bardzo korzystnej cenie. Dysponujemy identycznymi samochodami jakimi odbywają się egzaminy w WORD. Jako jedyni organizujemy jazdy po placu egzaminacyjnym WORD. Gwarantujemy 100% satysfakcji.


O.S.K.OMEGA oświadcza ,że prowadzi ośrodek szkolenia kierowców w zakresie kategorii B
   na podstawie zezwolenia nr 01362461,wydanego przez Prezydenta Miasta Bielska-Białej.


Nasza firma w rankingu WORD za 2015 rok zajeła 2 miejsce w zdawalnosci w Bielsku-Białej oraz 4 miejsce na Podbeskidziu. Oficjalny winik został opublikowany w Dzienniku Zachodnim.

Na kursie prawa jazdy nabywa się umiejętność wykorzystywaną następnie przez całe życie. Bardzo ważne są solidne podstawy do samodzielnego prowadzenia pojazdu. Świadomi tego w 100% koncentrujemy się na jak najlepszym szkoleniu kierowców. Dobra szkoła musi mieć przede wszystkim dobrych nauczycieli,którzy w pełni angażują się w pracę z kursantem. Każdy może liczyć u nas na przyjazną atmosferę, indywidualne podejście i starania całej kadry, by stał się dobrym kierowcą.Wszystkim naszym klientom życzymy szerokiej drogi.

Pozdrawiamy Marcin & Wojtek